Учителска колегия - 3ou-akanchev-vn.com

Търсене
Отиване към съдържанието

Главно меню

Учителска колегия

ЗА УЧИЛИЩЕТО
 

УЧИТЕЛСКА КОЛЕГИЯ

Учебна 2017-2018 година

ПЕДАГОГИЧЕСКИ СЪВЕТНИЦИ

  • Ася  Александрова Дончева- педагогически съветник

  • Ваня Георгиева Илиева- педагогически съветник

УЧИТЕЛИ

  • ПГ 5 а – Калинка Вескова Стаменова, Катя Костадинова

  • ПГ 6 а - Елена Костадинова Ташева, Росица Димитрова Владимирова

  • ПГ 6 б - Жени Златева Радева, Цветанка Костова Кирякова

  • I а клас - Мариана Георгиева Ралчева

  • I б клас - Даниела Ангелова Рошманова

  • I в  клас – Добромира Георгиева Камбурова

  • I г клас - Татяна Минкова Маринова  

  • I д  клас – Искра Христова Христова

  • I е  клас – Петя Иванова Стоянова

  • I ж клас – Кристина Добринова Георгиева

  • I з клас - Мария Тодорова Попова

  • II а клас - Снежина Борисова Янева

  • II б клас - Бисерка Стоянова Василева

  • II в клас - Живка Димитрова Пенева

  • II г клас – Таня Великова Босева

  • II д клас - Катя  Николова Любенова

  • II е клас - Дияна Николова Величкова

  • II ж клас - Теодора Росенова Дянкова

  • II з клас - Надя Ангелова Катранджиева

  • III а клас – Татяна Борисова Събева

  • III б  клас - Мая Колева Желева

  • III в клас  - Юлия Дончева Димитрова

  • III г клас - Албена Димитрова Петрова

  • III д клас - Галина Жекова Желева  

  • III е клас - Елена Стоянова Вълчева

  • III ж клас – Виолета Петрова Василева

  • IV а клас - Диана Тодорова Станчева

  • IV б клас - Галина Христова Иванова

  • IV в  клас - Йорданка Кирилова Михайлова

  • IV г клас - Светлана Димитрова Цанкова

  • IV д  клас - Румяна Пенчева Велинова

  • IV е  клас - Стоянка Тодорова Иванова

  • V а клас – Елисавета Александрова Хаджиева

  • V б клас – Валентина Дамянова Михнева

  • V в клас – Иванка Танева Василева

  • V г клас – Галина Минкова Стоева

  • V д клас – Яна Славова Цонкова

  • VI а клас - Ивелина Йорданова Савова

  • VI б клас - Ивелина Димова Петрова

  • VI в клас - Юлия Стоянова Тодорова

  • VI г клас – Димитричка Тодорова Анастасова

  • VII а клас – Иванка Янкова Томова

  • VII б клас - Галина Георгиева Георгиева

  • VII в клас – Георги Бориславов Поляков

  • VII г клас – Петър Илиев Петров

• Нела Стоянова Кенарова – Калова- учител по български език и литература
• Надежда Илиева Матеева- учител по български език и литература
• Геновева Николаева Малчева- учител по английски език
• Миглена Филчева Андреева - учител по математика и ИТ
• Павлина Петрова Стоянова - учител по ИТ
• Румена Върбанова Пенчева- учител по изобразително изкуство
• Богдана Добрева Момчилова - учител по технологии и ИТ
• Стефка Иванова Узунова- учител по ФВ спорт
• Валентин Неделчев Кулев- учител по ФВ спорт
• Грета Димитрова Николова- учител по ФВ спорт
• Велина Димчева Павлова- начален учител

УЧИТЕЛИ ПО ДЦО

  • ЦО  I а – Живка Петрова Ралчева

  • ЦО  I б – Ивелина Кръстева Георгиева

  • ЦО  I в – Иванка Бочева Пукова

  • ЦО  I г  –  Росица Стефанова Златева

  • ЦО  I д  – Надежда Тодорова Николаева

  • ЦО  I е – Милен Рачев Стоянов

  • ЦО  I ж – Силвия Димитрова Иванова

  • ЦО  II а – Цветелина Стойкова Николова

  • ЦО  II б – Даниела Янкова Плугчиева

  • ЦО  II в – Валентина Евгениева Георгиева

  • ЦО  II г – Светлана Христова Петрова

  • ЦО  II д – Нели Иванова Николова

  • ЦО  II е – Боянка Добрева Стефанова

  • ЦО  II ж – Красимира Стефанова Шотакова

  • ЦО  II з –  Светла Косева Полихронова

  • ЦО  III б – Христо Соколов Андреев

  • ЦО  III г, а –  Радостина Веселинова Колева

  • ЦО  III д, в – Гергана Недялкова Ненкова

  • ЦО  III е – Анелия Вескова Велинова

  • ЦО  III ж, в  – Рефие Рашид Хасан

  • ЦО IV в, е  – Христина Стойнова Тодорова

  • ЦО  IV б, г, д – Вартануш Киркор Генчева



 
 

УЧИТЕЛСКА КОЛЕГИЯ

Учебна 2016-2017 година

ПЕДАГОГИЧЕСКИ СЪВЕТНИЦИ

  • Ася  Александрова Дончева- педагогически съветник

  • Ваня Георгиева Илиева- педагогически съветник

УЧИТЕЛИ В ПОДГОТВИТЕЛНАТА ГРУПА

  • ПГ 5 а – Надя Николова Григорова, Елена Костадинова Ташева

  • ПГ 6 а - Жени Златева Радева, Рефие Рашид Хасан

  • ПГ 6 б – Росица Димитрова Владимирова, Цветанка Костова Кирякова


УЧИТЕЛИ, КЛАСНИ РЪКОВОДИТЕЛИ В НАЧАЛЕН ЕТАП

  • I а клас - Снежина Борисова Янева

  • I б клас - Бисерка Стоянова Василева

  • I в клас - Живка Димитрова Пенева

  • I г клас - Красимира Михайлова Маринова

  • I д клас - Катя  Николова Любенова

  • I е клас - Дияна Николова Величкова

  • I ж клас - Теодора Росенова Дянкова

  • I з клас - Надя Ангелова Катранджиева

  • II а клас - Елисавета Александрова Хаджиева

  • II б  клас - Мая Колева Желева

  • II в клас  - Валентина Евгениева Георгиева

  • II г клас - Албена Димитрова Петрова

  • II д клас - Галина Жекова Желева  

  • II е клас - Елена Стоянова Вълчева

  • II ж клас – Виолета Петрова Василева

  • III а клас - Диана Тодорова Станчева

  • II б клас - Галина Христова Иванова

  • III в  клас - Йорданка Кирилова Михайлова

  • III г клас - Светлана Димитрова Цанкова

  • III д  клас - Румяна Пенчева Велинова

  • III е  клас - Стоянка Тодорова Иванова

  • IV а клас - Мариана Георгиева Ралчева

  • IV б клас - Даниела Ангелова Рошманова

  • IV в  клас - Мария Тодорова Попова

  • IV г клас - Гинка Иванова  Петкова

  • IV д  клас -Татяна Минкова Маринова  

  • IV е  клас - Кристина Добринова Георгиева

  • УЧИТЕЛИ, КЛАСНИ РЪКОВОДИТЕЛИ В ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

  • V а клас - Ивелина Йорданова Савова

  • V б клас - Ивелина Димова Петрова

  • V в клас - Юлия Стоянова Тодорова

  • V г клас – Димитричка Тодорова Анастасова

  • VI а клас – Иванка Янкова Томова

  • VI б клас - Галина Георгиева Георгиева

  • VI в клас - Миглена Филчева Андреева

  • VI г клас – Петър Илиев Петров

  • VII а клас – Яна Славова Цонкова

  • VII б клас – Иванка Танева Василева

  • VII в клас – Валентина Дамянова Михнева

  • УЧИТЕЛИ, ПРЕПОДАВАТЕЛИ В ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

  • Юлия Димитрова Симеонова- български език и литература

  • Геновева Николаева Малчева- английски език

  • Нина Христова Недева- география и икономика

  • Милен Петков Минчев- ДБТ, ДТИ, технологии и изобразително изкуство

  • Румена Върбанова Пенчева-изобразително изкуство

  • Валентин Неделчев Кулев- ФВспорт

  • УЧИТЕЛИ ПО ДЦО

  • ПИГ  I а – Валя Виткова Йоргова

  • ПИГ  I б – Петя Станчева Кателиева

  • ПИГ  I в – Даринка Петрова Ганева

  • ПИГ  I г –  Детелина Димитрова Петрова

  • ПИГ  I д – Нели Иванова Николова

  • ПИГ  I е – Живка Петрова Ралчева

  • ПИГ  I ж – Таня Велокова Босева

  • ПИГ  I з –  Светла Косева Полихронова

  • ПИГ  II б – Светла Мирчева Кирова

  • ПИГ  II г – Радостина Веселинова Колева

  • ПИГ  II д, а – Вартануш Киркор Генчева

  • ПИГ  II е –  Анелия Вескова Велинова

  • ПИГ  II ж, в – Ивелина Кръстева Георгиева

  • ПИГ  III а – Иглика Атанасова Влайкова - Стефанова

  • ПИГ  III б – Добромира Георгиева Камбурова

  • ПИГ  III в – Христина Стойнова Тодорова

  • ПИГ  III г, II в – Искра Христова Христова

  • ПИГ  III д – Недка Костадинова Воева

  • ПИГ  III е – Красимира Стефанова Шотакова

  • ПИГ IV клас – Нели Петрова Стоянова




 
 
Назад към съдържанието | Назад към главното меню